NABÍDKA VÝROBKŮ

Denní hygien. vložka "JEMNÁ PÉČE"

Denní hygienická vložka "JEMNÁ PÉČE"
Denní hygienická vložka "JEMNÁ PÉČE"
  • TYTO VLOŽKY PEČUJÍ O ŽENU, NIKOLI JEN O JEJÍ SPODNÍ PRÁDLO!! Měkká vrchní vrstva z přírodního materiálu okamžitě propouští vlhkost dovnitř, poskytuje dlouhotrvající pocit svěžesti a komfortu. Vnitřní fytonáplň obsahuje přírodní výtažky, které pomáhají ničit bakterie. Široký lepicí proužek zajišťuje vynikající fixaci vložky na prádle. 
  • POUŽITÍ: Doporučuje se pro každodenní použití, poskytuje ochranu a pocit komfortu pro každý den. 
  • DOPORUČUJI NA: - zánětu ledvin i močového měchýře, urologických problémech Má antibakteriální účinek. 
  •  NEPOUŽÍVAT V TĚHOTENSTVÍ!!

Denní vložka "ENERGIE ŽIVOTA"

Vložka "ENERGIE ŽIVOTA"
Vložka "ENERGIE ŽIVOTA"

Bylinná vložka s fytomembránou, která podporuje přirozenou rovnováhu pH a normální mikroflóru. Vložku je vhodné používat v období zotavení po léčení gynekologických onemocnění (odstranění mykózy, záněty a výtoky) nebo v pooperačním období. Také je možné používat vložku jako podporu léčby zánětu močového měchýře a hemeroidů. Vložka energie života obsahuje komplex z 38 léčivých bylin, jako jsou andělika čínská, kořen zázvoru, světlice barvířská, lékořice, kopřiva, jitrocel, divoký heřmánek, pryskyřice myrhy, máta peprná, kurkuma, exstrakt Jarvy lékařské, extrakt z aloe vera, směs esenciálních olejů, extrakt z kořene Rdesna mnohokvětého, extrakt z kořene pivoňky a další byliny. Můžeme použít i jako suchý zábal - přiložit na bolavé místo - např. krk, průdušky atd. DOPORUČENÍ NA: výtoky, mykózy, svědění, bolesti v podbříšku,kvasinky, menstruační potíže 

POMÁHÁ NA: neplodnost, průdušky, hemeroidy, problémy s močovým měchýřem, endometrióze, celková únava, vyčištění sliznice pohlavních orgánů 

PODPORA CELKOVÉHO IMUNITNÍHO SYSTÉMU

SLIPOVÉ VLOŽKY "IN TOP" super tenké

Rafinovaná ochrana pro dokonalé rande!

Aktivní rytmus života v současnosti diktuje dívkám svá pravidla. Každý den s sebou přináší nejen nová setkání, zážitky a výzvy, ale často bývá i zkouškou sebejistoty.

Slipové vložky s "koloidním stříbrem" In Top vám pomohou cítit se komfortně a sebejistě za jakýchkoliv okolností a navíc účinně pečují o ženské zdraví.
Mikročástice stříbra obsažené ve speciální vrstvě vložky mají blahodárný vliv na mikroflóru a předchází vzniku infekce.
Vrchní vrstva tvořená celulózou - přírodním netkaným materiálem, umožňuje pokožce dýchat a zabraňuje nepříjemnému zapařování. Po celý den budete cítit jenom hebkost a komfort.
Vložky dokonale kopírují křivky ženského těla a nepřekáží ani při velmi aktivním životním stylu - můžete sportovat, dělat obvyklé činnosti, setkávat se s přáteli, zkrátka cokoliv. Vaše vložka vždy zůstane na místě.
Kompaktní velikost je vhodná pro všechny druhy kalhotek.