TianDe KOSMECEUTIKA

Více než zdroj zdraví a krásy.

Všechno začalo snem o dokonalém světě a tak vznikla rodinná společnost TianDe, jejíž název v překladu z čínštiny doslova znamená "nebeská dokonalost".

Unikátní produkty TianDe se vyrábí podle receptur tradiční čínské medicíny s využitím nejnovějších vědeckých poznatků a pokročilých technologií.

Staletími ověřená kvalita za úžasné ceny umožňuje proměnit dokonalou vizi ve skutečnost. Výrobky spadají do oblasti kosmeceutiky, protože jejich obsah účinných látek je velmi vysoký -všechny bylinky pochází z Tibetu, oblasti Belukha, což je místo chráněné od veškeré civilizace, má výjimečnou energii a nachází se zde nejlepší léčitelé světa. Bylinky se tady sbírají podle astrologického kalendáře a v určitou hodinu, aby měly co nejvyšší účinnost, jsou sbírány ručně a zpracovány přímo v Číně, aby nebyly kontaminovány a netrpěly převozem. Proto jsou účinky našich produktů tak vysoké.

V tianDe se řídí prastarou čínskou medicínou - ajurvédská léčba, která má kořeny staré až 5.000 let. Stěží ji může dohnat chemický farmaceutický průmysl, který má za úkol potlačovat symptomy nemoci.

Máte-li chuť i Vy vyzkoušet a nakupovat naše produkty TianDe za velice atraktivní ceny, napište si nebo zavolejte o VIP kartičku = příjemná sleva a krásné dárky.

Vyřízení kartičky je zdarma - vše vám vysvětlím, bez pravidelného měsíčního odběru.

Nechte se hýčkat kosmetikou TianDe, kosmetikou z čisté přírody Altaje, Tibetu a Číny za opravdu velice dostupné ceny.

Kosmetická společnost TianDe je více než zdroj Vaší krásy!

Výhodou je, že nemusíte chodit do lékárny ani drogerie, TianDe nabízí věci každodenní potřeby(zubní kartáčky, pasty, šampony, sprchové gely, bylinné menstruační a slipové vložky = TOP produkty!!, krémy, masky, prací prostředky, jar, produkty,které zmírňují bolesti, otoky, pocit svědění, ekzém a podrážděnou kůži.

TianDe Vám daruje nebesky dokonalé výrobky a možnost budovat si vlastní podnikání.

Přidejte se k nám a přesvědčte se sami. Společnost TianDe představuje unikátní kolekci kosmetiky vyráběné tradičními postupy čínské medicíny s využitím nejnovějších vědeckých úspěchů a pokročilé technologie.

TianDe kosmetika má nejen rychlý účinek, zlepšuje pleť pomocí látek, které prostupují do hloubky, ale dovede stimulovat naše vlastní buňky k činnosti, i když jsou už tzv.spící...

Dovede je doslova probudit, aktivovat a ony začnou zase pracovat. Navíc tím, že obsahuje spoustu velmi účinných přírodních látek, jejichž účinek je vyzkoušen v Tradiční čínské medicíně už po tisíciletí, má energetický náboj... Tato kosmetika opravdu dovede nabít pleť i člověka úžasnou energií.. a to hned na poprvé, při prvním ošetření pleti.

Při výrobě produktů firmy TianDe se využívají pouze vysoce kvalitní suroviny - rostliny, které jsou pěstovány v přírodních podmínkách, v ekologicky čistých oblastech Číny a Tibetu, a jsou vybírány speciálně vyškolenými lidmi v určitých obdobích podle lunárního kalendáře. I voda používaná v kosmetice, se získává z minerálních pramenů a hlubokého moře.

Každý výrobek TianDe má ve svém složení jen vzácné přírodní ingredience z léčivých rostlin (ženšen, zázvor, lotos, laminaria...), éterické oleje ( z ylang ylangu, jasmínu, rozmarýnu, mandlí...), unikátní složky živočišného původu (ovčí placenta, hadí tuk, žraločí chrupavka, kolagen...) a minerály (perly, zlato, stříbro, křemík...).

Výsledek použití produktů TianDe je srovnatelný s terapeutickou léčbou.

Účinek kosmetiky TianDe

  • Dochází k omlazení pleti, hloubkové regeneraci, obnovení funkcí, které jsou věkem zpomalovány .
  • Exluzivita přípravků spočívá především v přírodních ingrediencích
  • Kosmetikou dnešní doby je informační kosmetika-nové technologie působí na úrovni nanorozměrů.

To vše a ještě mnohem více obsahuje kosmetika TianDe. A v neposlední řadě je za VELMI PŘÍZNIVÉ CENY!


Péče o pleť

Péče o vlasy

Péče o tělo

Péče o zdraví