AKCE

 

Tělový masážní gel -Orthophyt

Přírodní extrakty pro zahřátí a lepší mikrocirkulaci

Tělový masážní gel Ortophyt má zahřívací účinek, zlepšuje mikrocirkulaci, ve spojení s masáží odstraňuje únavu po zvýšené lokální námaze. Speciální složení gelu umožňuje rychlé vstřebávání všech účinných složek přípravku. Rychlá úleva od bolesti. Zahřívá a ulevuje od bolesti kloubů, krční páteře, rukou, nohou a páteře,artritidě=revma. Ulevuje při patní ostruze, menstruačních bolestech. 

POUŽITÍ:

Jemnými krouživými pohyby naneste gel na problematické partie, masírujte až do úplného vstřebání.


FYTONÁPSLAST WUTONG - "žádná bolest"

RYCHLÁ POMOC OD BOLESTI PŘÍRODNÍ CESTOU

Přírodní extrakty pro výživu a hydrataci

Jedinečná kombinace přírodních esencí a aromatických olejů. Fytopatch je náplast, která je prosáklá aktivním roztokem z přírodních složek. Unikátní složení kosmetické tělové náplasti z přírodních esencí, aromatických olejů a změkčujících látek zpevňuje a vyživuje epidermis, zlepšuje pružnost a pevnost pokožky.

- nejsilnější náplast na bolest zad, kloubů, svalů a šlach, hlavy, migrény,zubů, menstruační bolesti, úzkost, otoky, revmatismus, vymknutí, natažení, hojení zlomenin, achilovky - TRANSDERMÁLNÍ - SUCHÁ INFUZE

POUŽITÍ: Odstraňte z náplasti ochrannou fólii a přiložte ji na pokožku. Používejte maximálně po dobu 12 hodin denně. Doporučuje se používat denně po dobu 7 až 10 týdnů.  


Sada s extraktem ženšenu - šampon + balzám

Komplexní regenerace vlasů

Šampon - jemně čistí, hydratuje a obnovuje vlasy. Posiluje vlasové kořínky, stimuluje jejich růst, zabraňuje tvorbě lupů.

Maska - účinně obnovuje vnitřní strukturu poškozených vlasů. Naplňuje vlasy sílou a dodává jim pěstěný vzhled. Usnadňuje úpravu vlasů.

POUŽITÍ:

Šampon: naneste na vlhké vlasy, vmasírujte a opláchněte.

Maska: naneste na čisté vlhké vlasy, ponechte působit 2-3 minuty, promasírujte a pečlivě opláchněte.